Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
Last Update: 31.08.2014 | 23:49
FIFA CAMPIONATUL MONDIAL
Brazilia 2014
Preliminarii | Zona UEFA
sf sf sf

PLAY-OFF
Ucraina 2-3 Franta
Zozulia `61, Yarmolenko `62(p) 2-0
0-3 Sacho `22, Benzema `34, Gusev `72 (ag)
Grecia 4-2 Romania
Mitroglou `14 `66, Salpingidis `20 3-1 B Stancu `19
Mitroglou `23 1-1 Torosidis `55 (ag)
Portugalia 4-2 Suedia
Cr Ronaldo `82 1-0
Cr Ronaldo `50 `77 `79 3-2 Ibrahimovic `68 `72
Islanda 0-2 Croatia
0-0
0-2 Mandzukic `27, Srna `47

 

sf

Meciuri | Preliminarii Grupa A Grupa A M V E I GM GP P
Belgia 2-1 (1-0) Serbia Q Belgia 10 8 2 0 18 4 26
Croatia 0-1 (0-1) Scotia PO Croatia 10 5 2 3 12 9 17
Belgia 1-0 (0-0) FRI Macedonia Serbia 10 4 2 4 18 11 14
Serbia 2-0 (0-0) Scotia Tara Galilor 10 3 1 6 9 20 10
Tara Galilor 1-2 (1-0) Croatia Scotia 10 3 2 5 8 12 11
FRI Macedonia 0-2 (0-1) Belgia FRI Macedonia 10 2 1 7 7 16 7
Scotia 1-2 (1-0) Tara Galilor
Croatia 2-0 (2-0) Serbia
Belgia 2-0 (0-0) Scotia
FRI Macedonia 1-0 (0-0) Serbia
Croatia 2-0 (1-0) Tara Galilor
Serbia 0-3 (0-1) Belgia
FRI Macedonia 1-2 (1-1) Croatia
Tara Galilor 2-1 (0-1) Scotia
Belgia 1-1 (1-1) Croatia
Serbia 6-1 (3-1) Tara Galilor
Scotia 1-1 (1-1) FRI Macedonia
Scotia 0-0 Serbia
Croatia 1-0 (0-0) FRI Macedonia
Tara Galilor 0-2 (0-1) Belgia
FRI Macedonia 2-1 (1-1) Tara Galilor
Scotia 0-2 (0-1) Belgia
Serbia 1-1 (0-0) Croatia
Tara Galilor 0-3 (0-2) Serbia
FRI Macedonia 1-2 (0-0) Scotia
Croatia 1-2 Belgia
Tara Galilor 1-0 FRI Macedonia
Belgia 1-1 Tara Galilor
Serbia 5-1 FRI Macedonia
Scotia 2-0 Croatia
Meciuri | Preliminarii Grupa B Grupa B M V E I GM GP P
Danemarca 0:4 (0:2) Armenia Q Italia 10 6 4 0 19 9 22
Danemarca 1:1 (0:0) Bulgaria Danemarca 10 4 4 2 17 12 16
Armenia 0:1 (0:1) Malta Republica Ceha 10 4 3 3 13 9 15
Republica Ceha 0-0 Italia Bulgaria 10 3 4 3 14 9 13
Malta 0:2 (0:2) Italia Armenia 10 4 1 5 12 13 13
Armenia 0:3 (0:0) Republica Ceha Malta 10 1 0 9 5 28 3
Republica Ceha 0:3 (0:0) Danemarca
Bulgaria 6:0 (2:0) Malta
Italia 3:1 (2:1) Danemarca
Republica Ceha 0-0 Bulgaria
Armenia 1:3 (1:1) Italia
Bulgaria 1:1 (1:1) Danemarca
Republica Ceha 3:1 (1:1) Malta
Bulgaria 1:0 (1:0) Armenia
Italia 2:0 (1:0) Malta
Danemarca 0-0 Republica Ceha
Bulgaria 2:2 (1:2) Italia
Malta 0:1 (0:0) Armenia
Republica Ceha 1-2 (0-1) Armenia
Malta 1-2 (1-1) Danemarca
Italia 1-0 (1-0) Bulgaria
Armenia 0-1 (0-0 Danemarca
Malta 1-2 (0-1 Bulgaria
Italia 2-1 (0-1 Republica Ceha
Malta 1-4 Republica Ceha
Danemarca 2-2 Italia
Armenia 2-1 Bulgaria
Bulgaria 0-1 Republica Ceha
Danemarca 6-0 Malta
Italia 2-2 Armenia
Meciuri | Preliminarii Grupa C Grupa C M V E I GM GP P
Suedia 2:0 (1:0) Insulele Faeroe Q Germania 10 9 1 0 36 10 28
Republica Irlanda 3:0 (1:0) Insulele Faeroe PO Suedia 10 6 2 2 19 14 20
Austria 2:1 (2:0) Suedia Austria 10 5 2 3 20 10 17
Germania 4:1 (3:0) Kazakhstan Republica Irlanda 10 4 2 4 16 17 14
Republica Irlanda 2:2 (2:1) Austria Kazahstan 10 1 2 7 6 21 5
Kazakhstan 0:3 (0:2) Germania Insulele Faeroe 10 0 1 9 4 29 1
Suedia 0:0 Republica Irlanda
Austria 6:0 (3:0) Insulele Faeroe
Germania 4:4 (3:0) Suedia
Austria 4:0 (1:0) Kazakhstan
Insulele Faeroe 1:4 (0:0) Republica Irlanda
Kazakhstan 0:0 Austria
Republica Irlanda 1:6 (0:2) Germania
Insulele Faeroe 1:2 (0:0) Suedia
Austria 1:2 (0:1) Germania
Suedia 2:0 (1:0) Kazakhstan
Kazakhstan 1:2 (1:0) Republica Irlanda
Germania 3:0 (1:0) Insulele Faeroe
Republica Irlanda 1-2 (1-1) Suedia
Germania 3-0 (1-0) Austria
Kazakhstan 2-1 (0-1) Insulele Faeroe
Insulele Faeroe 0-3 (0-1) Germania
Austria 1-0 (0-0) Republica Irlanda
Kazakhstan 0-1 (0-1) Suedia
Suedia 2-1 Austria
Insulele Faeroe 1-1 Kazakhstan
Germania 3-0 Republica Irlanda
Insulele Faeroe 0-3 Austria
Suedia 3-5 Germania
Republica Irlanda 3-1 Kazakhstan
Meciuri | Preliminarii Grupa D Grupa D M V E I GM GP P
Turcia 1:1 (0:0) Ungaria Q Olanda 10 9 1 0 34 5 28
Estonia 2:0 (1:0) Andorra PO Romania 10 6 1 3 17 12 19
Olanda 4:0 (1:0) Romania Ungaria 10 5 2 3 21 20 17
Olanda 3:0 (0:0) Estonia Turcia 10 5 1 4 16 9 16
Ungaria 2:2 (1:0) Romania Estonia 10 2 1 7 6 20 7
Andorra 0:2 (0:2) Turcia Andorra 10 0 0 10 0 30 0
Romania 1:4 (1:3) Olanda
Ungaria 3:1 (1:1) Turcia
Andorra 0:1 (0:0) Estonia
Estonia 0:1 (0:0) Ungaria
Olanda 3:0 (2:0) Andorra
Turcia 0:1 (0:1) Romania
Turcia 3:0 (1:0) Estonia
Romania 4:0 (2:0) Andorra
Ungaria 1:4 (1:2) Olanda
Estonia 0:2 (0:0) Romania
Andorra 0:5 (0:2) Ungaria
Olanda 2:0 (1:0) Turcia
Romania 3-0 (2-0) Ungaria
Turcia 5-0 (2-0) Andorra
Estonia 2-2 (1-1) Olanda
Ungaria 5-1 (3-0) Estonia
Andorra 0-2 (0-0) Olanda
Romania 0-2 (0-1) Turcia
Olanda 8-1 Ungaria
Estonia 0-2 Turcia
Andorra 0-4 Romania
Romania 2-0 Estonia
Turcia 0-2 Olanda
Ungaria 2-0 Andorra
Meciuri | Preliminarii Grupa E Grupa E M V E I GM GP P
Elvetia 1:0 (0:0) Cipru Q Elvetia 10 7 3 0 17 6 24
Islanda 2:4 (2:2) Slovenia PO Islanda 10 5 2 3 17 15 17
Norvegia 0:1 (0:0) Albania Slovenia 10 5 0 5 14 11 15
Cipru 0:0 Elvetia Norvegia 10 3 3 4 10 13 12
Albania 1:1 (1:0) Norvegia Albania 10 3 2 5 9 11 11
Slovenia 1:2 (1:0) Islanda Cipru 10 1 2 7 4 15 5
Cipru 1:3 (1:1) Norvegia
Albania 1:0 (1:0) Slovenia
Islanda 0:2 (0:0) Elvetia
Slovenia 2:1 (1:0) Cipru
Elvetia 1:1 (0:0) Norvegia
Albania 1:2 (1:1) Islanda
Elvetia 2:0 (1:0) Albania
Cipru 1:0 (0:0) Islanda
Norvegia 2:1 (1:1) Slovenia
Slovenia 0:2 (0:1) Elvetia
Albania 3:1 (1:1) Cipru
Islanda 2:0 (1:0) Norvegia
Norvegia 2-0 (1-0) Cipru
Elvetia 4-4 (3-1) Islanda
Slovenia 1-0 (1-0) Albania
Islanda 2-1 (1-1) Albania
Norvegia 0-2 (0-1) Elvetia
Cipru 0-2 (0-1) Slovenia
Slovenia 3-0 Norvegia
Albania 1-2 Elvetia
Islanda 2-0 Cipru
Norvegia 1-1 Islanda
Elvetia 1-0 Slovenia
Cipru 0-0 Albania
Meciuri | Preliminarii Grupa F Grupa F M V E I GM GP P
Azerbaijan 1:1 (0:0) Luxembourg Q Rusia 10 7 1 2 20 5 22
Irlanda de Nord 1:0 (1:0) Rusia PO Portugalia 10 6 3 1 20 9 21
Portugalia 1:0 (1:0) Rusia Israel 10 3 5 2 19 14 14
Azerbaijan 0:2 (0:0) Portugalia Irlanda de Nord 10 1 4 5 9 17 7
Luxembourg 0:0 Azerbaijan Luxemburg 10 1 3 6 7 26 6
Irlanda de Nord 0:2 (0:0) Israel Azerbaijan 10 1 6 3 7 11 9
Israel 3:3 (2:1) Portugalia
Irlanda de Nord 1:1 (0:1) Azerbaijan
Portugalia 1:1 (0:1) Irlanda de Nord
Rusia 1:0 (0:0) Azerbaijan
Israel 3:0 (2:0) Luxembourg
Luxembourg 0:6 (0:3) Israel
Rusia 1:0 (1:0) Portugalia
Portugalia 3:0 (0:0) Azerbaijan
Israel 0:4 (0:2) Rusia
Irlanda de Nord 1:1 (1:0) Luxembourg
Azerbaijan 1:1 (0:0) Israel
Luxembourg 1:2 (1:1) Portugalia
Rusia 2:0 (1:0) Irlanda de Nord
Rusia 4-1 (2-0) Luxembourg
Irlanda de Nord 2-4 (1-1) Portugalia
Israel 1-1 (0-0) Azerbaijan
Rusia 3-1 (0-0) Israel
Luxembourg 3-2 (1-1) Irlanda de Nord
Portugalia 1-1 Israel
Luxembourg 0-4 Rusia
Azerbaijan 2-0 Irlanda de Nord
Israel 1-1 Irlanda de Nord
Portugalia 3-0 Luxembourg
Azerbaijan 1-1 Rusia
Meciuri | Preliminarii Grupa G Grupa G M V E I GM GP P
Lituania 0:1 (0:1) Grecia Q Bosnia & Hertegovina 10 8 1 1 30 6 25
Liechtenstein 1:1 (1:0) Slovacia PO Grecia 10 8 1 1 12 4 25
Latvia 0:5 (0:0) Bosnia & Hertegovina Slovacia 10 3 4 3 11 10 13
Bosnia & Hertegovina 3:1 (2:0) Grecia Lituania 10 3 2 5 9 11 11
Slovacia 1:1 (1:1) Lituania Letonia 10 2 2 6 10 20 8
Liechtenstein 1:1 (1:1) Latvia Liechtenstein 10 0 2 8 4 25 2
Slovacia 0:1 (0:0) Grecia
Latvia 2:0 (1:0) Liechtenstein
Bosnia & Hertegovina 3:0 (3:0) Lituania
Grecia 0:0 Bosnia & Hertegovina
Slovacia 2:1 (2:0) Latvia
Liechtenstein 0:2 (0:0) Lituania
Grecia 2:0 (0:0) Lituania
Slovacia 2:0 (1:0) Liechtenstein
Bosnia & Hertegovina 4:1 (2:1) Latvia
Latvia 1:2 (1:0) Grecia
Lituania 1:1 (1:1) Slovacia
Liechtenstein 1:8 (0:4) Bosnia & Hertegovina
Bosnia & Hertegovina 0-1 (0-0) Slovacia
Liechtenstein 0-1 (0-0) Grecia
Latvia 2-1 (2-1) Lituania
Lituania 2-0 (2-0) Liechtenstein
Slovacia 1-2 (1-0) Bosnia & Hertegovina
Grecia 1-0 (0-0) Latvia
Grecia 1-0 Slovacia
Bosnia & Hertegovina 4-1 Liechtenstein
Lituania 2-0 Latvia
Lituania 0-1 Bosnia & Hertegovina
Grecia 2-0 Liechtenstein
Latvia 2-2 Slovacia
Meciuri | Preliminarii Grupa H Grupa H M V E I GM GP P
Muntenegru 0:4 (0:0) Ucraina Q Anglia 10 6 4 0 31 4 22
Muntenegru 1:1 (0:1) Anglia PO Ucraina 10 6 3 1 28 4 21
Moldova 1:1 (1:1) Polonia Muntenegru 10 4 3 3 18 17 15
Ucraina 2:1 (0:0) Moldova Polonia 10 3 4 3 18 12 13
Polonia 5:0 (2:0) San Marino Moldova 10 3 2 5 12 17 11
Moldova 0:1 (0:0) Muntenegru San Marino 10 0 0 10 1 54 0
San Marino 0:8 (0:5) Anglia
Polonia 1:3 (1:3) Ucraina
Muntenegru 3:0 (2:0) San Marino
Polonia 1:1 (0:1) Anglia
Ucraina 0:1 (0:1) Muntenegru
San Marino 0:2 (0:0) Moldova
Moldova 0:0 Ucraina
Anglia 5:0 (2:0) San Marino
Polonia 2:0 (1:0) Moldova
San Marino 0:6 (0:2) Muntenegru
Anglia 1:1 (0:1) Ucraina
Moldova 0:5 (0:3) Anglia
Muntenegru 2:2 (2:1) Polonia
Anglia 4-0 (3-0) Moldova
Polonia 1-1 (1-1) Muntenegru
Ucraina 9-0 (4-0) San Marino
San Marino 1-5 (1-3) Polonia
Ucraina 0-0 Anglia
Ucraina 1-0 Polonia
Moldova 3-0 San Marino
Anglia 4-1 Muntenegru
Muntenegru 2-5 Moldova
San Marino 0-8 Ucraina
Anglia 2-0 Polonia
Meciuri | Preliminarii Grupa I Grupa I M V E I GM GP P
Belarus 1:1 (0:1) Finlanda Q Spania 8 6 2 0 14 3 20
Finlanda 1:0 (0:0) Belarus PO Franta 8 5 2 1 15 6 17
Franta 0:1 (0:0) Spania Finlanda 8 2 3 3 5 9 9
Franta 3:1 (1:0) Georgia Georgia 8 1 2 5 3 10 5
Spania 1:1 (0:0) Finlanda Belarus 8 1 1 6 7 16 4
Spania 1:1 (1:0) Franta
Belarus 2:0 (2:0) Georgia
Belarus 0:4 (0:2) Spania
Finlanda 1:1 (0:0) Georgia
Georgia 0:1 (0:0) Spania
Franta 3:1 (0:0) Belarus
Finlanda 0:1 (0:1) Franta
Georgia 1:0 (0:0) Belarus
Finlanda 0-2 (0-1) Spania
Georgia 0-0 Franta
Georgia 0-1 (0-0) Finlanda
Belarus 2-4 (1-0) Franta
Spania 2-1 Belarus
Spania 2-0 Georgia
Franta 3-0 Finlanda

sf sf sf
Untitled Document

FORURI
INTERN
INTERNATIONAL
LINKURI EXTERNE


Copyright ©2014 Statistici Fotbal. All rights reserved.
Toate drepturile privind logo-urile apartin detinatorilor de drept. Logo-urile oficiale prezente in site nu sunt folosite in scopuri comerciale, ci doar in cele informative. Toate responsabilitatile aferente link-urilor externe apartin detinatorilor de drept.

Mail to: administrator@statisticifotbal.ro