Untitled Document
Untitled Document
::: 2004/05 .:. FC Dinamo Bucuresti :12
::: 2003/04 .:. FC Dinamo Bucuresti :11
::: 2002/03 .:. FC Dinamo Bucuresti :10
::: 2001/02 .:. FC Rapid Bucuresti :11
::: 2000/01 .:. FC Dinamo Bucuresti :9
::: 1999/00 .:. FC Dinamo Bucuresti :8
::: 1998/99 .:. FC Steaua Bucuresti :20
::: 1997/98 .:. FC Rapid Bucuresti :11
::: 1996/97 .:. FC Steaua Bucuresti :19
::: 1995/96 .:. FC Steaua Bucuresti :18
::: 1994/95 .:. FC Petrolul Ploiesti :2
::: 1993/94 .:. CF Gloria 1922 Bistrita :1
::: 1992/93 .:. Universitatea Craiova :6
::: 1991/92 .:. FC Steaua Bucuresti :17
::: 1990/91 .:. Universitatea Craiova :5
::: 1989/90 .:. FC Dinamo Bucuresti :7
::: 1988/89 .:. FC Steaua Bucuresti :16
::: 1987/88 .:. [-]
::: 1986/87 .:. FC Steaua Bucuresti :15
::: 1985/86 .:. FC Dinamo Bucuresti :6
::: 1984/85 .:. FC Steaua Bucuresti :14
::: 1983/84 .:. FC Dinamo Bucuresti :5
::: 1982/83 .:. Universitatea Craiova :4
::: 1981/82 .:. FC Dinamo Bucuresti :4
::: 1980/81 .:. Universitatea Craiova :3
::: 1979/80 .:. Poli Timisoara :2
::: 1978/79 .:. FC Steaua Bucuresti :13
::: 1977/78 .:. Universitatea Craiova :2
::: 1976/77 .:. Universitatea Craiova :1
::: 1975/76 .:. FC Steaua Bucuresti :12
::: 1974/75 .:. FC Rapid Bucuresti :10
::: 1973/74 .:. Jiul Petrosani :1
::: 1972/73 .:. Chimia Ramnicu Valcea :1
::: 1971/72 .:. FC Rapid Bucuresti :9
::: 1970/71 .:. FC Steaua Bucuresti :11
::: 1969/70 .:. FC Steaua Bucuresti :10
::: 1968/69 .:. FC Steaua Bucuresti :9
::: 1967/68 .:. FC Dinamo Bucuresti :3
::: 1966/67 .:. FC Steaua Bucuresti :8
::: 1965/66 .:. FC Steaua Bucuresti :7
::: 1964/65 .:. Stiinta Cluj :1
::: 1963/64 .:. FC Dinamo Bucuresti :2
::: 1962/63 .:. FC Petrolul Ploiesti :1
::: 1961/62 .:. FC Steaua Bucuresti :6
::: 1960/61 .:. Ariesul Turda :1
::: 1959/60 .:. Progresul Bucuresti :1
::: 1958/59 .:. FC Dinamo Bucuresti :2
::: 1957/58 .:. Stiinta Timisoara :1
::: 1956 .:. Progresul Oradea :1
::: 1955 .:. FC Steaua Bucuresti (CCA) :5
::: 1954 .:. Metalul Resita :1
::: 1953 .:. Flamura Rosie Arad :2
::: 1952 .:. FC Steaua Bucuresti (CCA) :4
::: 1951 .:. FC Steaua Bucuresti (CCA) :3
::: 1950 .:. FC Steaua Bucuresti (CCA) :2
::: 1948/49 .:. FC Steaua Bucuresti (CSCA) :1
::: 1947 .:. IT Arad : 1
::: 1942/43 .:. CFR Turnu Severin :1
::: 1941/42 .:. FC Rapid Bucuresti :8
::: 1940/41 .:. FC Rapid Bucuresti :7
::: 1939/40 .:. FC Rapid Bucuresti :6
::: 1938/39 .:. FC Rapid Bucuresti :5
::: 1937/38 .:. FC Rapid Bucuresti :4
::: 1936/37 .:. FC Rapid Bucuresti :3
::: 1935/36 .:. Ripensia Timisoara :2
::: 1934/35 .:. CFR Bucuresti :2
::: 1933/34 .:. Ripensia Timisoara :1
Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
WatchShop
Untitled Document
Last Update: 28.08.2014 | 00:42
FRF CUPA ROMANIEI
2012-2013
Editia a LXXV-a

 

SUPERCUPA ROMANIEI SUPERCUPA ROMANIEI SUPERCUPA ROMANIEI

FINALA
FC Petrolul Ploiesti 1-0 CFR 1907 Cluj
Faza a IX-a | Semifinale
SCS FC CFR 1907 Cluj SA (CJ) 0-0 CS FC ASTRA (PH)
SC FC OTELUL SA (GL) 0-3 FC Petrolul Ploiesti (PH)
FC Petrolul Ploiesti (PH) 1-2 SC FC OTELUL SA (GL)
CS FC ASTRA (PH) 0-2 SCS FC CFR 1907 Cluj SA (CJ)
Faza a VIII-a | Sferturi de Finala
FC Petrolul Ploiesti (PH) 2-1 CS Concordia Chiajna (IF)
FC Ceahlaul SA (NT) 0-2 SC FC OTELUL SA (GL)
SCS FC CFR 1907 Cluj SA (CJ) 2-1 Dinamo 1948 SA (B)
SC FC RAPID SA Bucureşti (B) 2-3 CS FC ASTRA (PH)
Faza a VII-a | Optimi de Finala
CS FC ASTRA (PH) 5-1 CS Turnu Severin (MH)
CS FC Brasov 0-2 FC Petrolul Ploiesti (PH)
SC FC RAPID SA Bucureşti (B) 4-1 FC Delta Tulcea (TL)
FC Ceahlaul SA (NT) 2-0 CS GAZ METAN Mediaş (SB)
SCS FC CFR 1907 Cluj SA (CJ) 2-0 ASC Botosani (BT)
CS Concordia Chiajna (IF) 4-3 SC FC Steaua Bucuresti SA (B)
SC FC OTELUL SA (GL) 3-0 CF Brăila (BR)
CS Pandurii Lignitul Tārgu Jiu (GJ) 1-2 Dinamo 1948 SA (B)
Faza a VI-a | Saisprezecimi  de Finala
FC Ceahlaul SA (NT) 4-0 ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN)
CS Soimii Pancota (AR) 2-3 CS Concordia Chiajna (IF)
Dinamo 1948 SA (B) 2-1 CSU Vointa Sibiu (SB)
FC Petrolul Ploiesti (PH) 2-0 AS Damila Măciuca (VL)
SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA 0-1 SC FC OTELUL SA (GL)
CS GAZ METAN Mediaş (SB) 2-1 FC Caracal (OT)
FC Delta Tulcea (TL) 2-1 SC Universitatea Cluj SA (CJ)
CS Pandurii Lignitul Tārgu Jiu (GJ) 7-1 CS FC Zagon (CV)
CS Turnu Severin (MH) 2-1 CS Dacia Mioveni (AG)
SC Sporting Club SA (VS) 0-1 ASC Botosani (BT)
CS FC Brasov 1-0 CS FC Farul Constanţa (CT)
ACS Berceni (IF) 0-2 SCS FC CFR 1907 Cluj SA (CJ)
CF Brăila (BR) 6-5 SC FC Viitorul Constanţa SA
CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) 1-4 CS FC ASTRA (PH)
SC FC RAPID SA Bucureşti (B) 6-0 CS FC Olimpia 2010 (SM)
SC FC Steaua Bucuresti SA (B) 3-1 AFC Municipal Targu Mures (MS)
Faza a V-a
Sport Club Bacau (BC) 2-3 ASC Botosani (BT)
CS FC Olimpia 2010 (SM) 3-2 CS FC Bihor Oradea (BH)
CS Soimii Pancota (AR) 1-0 FC UTA SA (AR)
FC Cisnădie (SB) 3-4 CSU Vointa Sibiu (SB)
CS Pandurii Lignitul Tārgu Jiu 2 (GJ) 1-2 CS Dacia Mioveni (AG)
AS Vointa Lupac (CS) 0-3 AS Damila Măciuca (VL)
FCM Alexandria (TR) 1-3 SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA
FC Caracal (OT) 2-1 Dinamo 2 1948 SA (B)
ACS Berceni (IF) 1-0 AFC Săgeata Năvodari (CT)
FC Afumati (IF) 0-3 FC Delta Tulcea (TL)
FC Baloteşti (IF) 0-1 CS FC Farul Constanţa (CT)
FC CONPET Ploieşti (PH) 0-5 CF Brăila (BR)
CS FC Zagon (CV) 4-1 ACS Rapid CFR Suceava (SV)
FC Seso Campia Turzii (CJ) 0-1 AFC Municipal Targu Mures (MS)
Faza a IV-a
CS FC Dorohoi (BT) 3-4 ASC Botosani (BT)
FC CONPET Ploieşti (PH) 2-1 FC Chindia Tārgovişte (DB)
FC Caracal (OT) 2-1 CS ALRO Slatina (OT)
CS Pandurii Lignitul Tārgu Jiu 2 (GJ) 8-0 CSM Rāmnicu Vālcea (VL)
CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) 5-6 AS Damila Măciuca (VL)
AS Vointa Lupac (CS) 3-0 SC FC Timişoara SA (TM)
CS Soimii Pancota (AR) 3-2 ACS Poli Timisoara (TM)
CS National Sebiş (AR) 6-7 FC UTA SA (AR)
CS FC Olimpia 2010 (SM) 1-0 CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM)
AS Arena Alba Iulia (AB) 1-2 CSU Vointa Sibiu (SB)
FC Seso Campia Turzii (CJ) 4-0 SC FC Unirea 2006 SA (AB)
FC Cisnădie (SB) 3-0 ASC Corona 2010 Brasov (BV)
FC Baloteşti (IF) 3-0 FC Astra 2 (PH)
CS Concordia Chiajna (IF) 0-3 SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA
CS Foresta Malini (SV) 0-2 ACS Rapid CFR Suceava (SV)
CS FC Zagon (CV) 5-1 FCM Bacau (BC)
Sport Club Bacau (BC) 2-1 FCM Dunarea Galaţi (GL)
ACS Unirea Casimcea (TL) 1-3 FC Delta Tulcea (TL)
FCM Alexandria (TR) 3-0 SC FC Olt SA (OT)
FC Unirea Dej (CJ) 0-1 AFC Municipal Targu Mures (MS)
ACS FC Viitorul Axintele (IL) 0-2 CF Brăila (BR)
FC Afumati (IF) 2-0 CS Otopeni (IF)
ACS Berceni (IF) 31-0 CS Buftea (IF)
SC FC METALOGLOBUS SA (B) 2-4 Dinamo 2 1948 SA (B)
FC Arges Pitesti (AG) 0-6 CS Mioveni (AG)
CS FC Callatis Mangalia (CT) 0-3 CS FC Farul Constanţa (CT)
CS FC Bihor Oradea (BH) 5-3 CS Luceafarul Oradea (BH)
FC Unirea Slobozia (IL) 1-3 AFC Săgeata Năvodari (CT)
Faza a III-a
CS Foresta Malini (SV) 3-2 SC FC Ceahlaul SA 2 Piatra Neamţ (NT)
CS Atletic Bradu (AG) 0-1 FC Caracal (OT)
CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) 2-0 CS Vişina Nouă (OT)
CS Pandurii Lignitul Tārgu Jiu 2 (GJ) 3-0 CS Gaz Metan 2 Mediaş (SB)
AS Vointa Lupac (CS) 7-6 CS Autocatania Caransebes (CS)
CS Soimii Pancota (AR) 3-1 CS Flacăra Făget (TM)
CS National Sebiş (AR) 4-0 CS Jiul Petroşani (HD)
CF Bihorul Beiuş (BH) 0-3 CS FC Olimpia 2010 (SM)
FC Cisnădie (SB) 3-2 CS Unirea Tārlungeni (BV)
FC Unirea Dej (CJ) 2-0 CSM Avantul Reghin (MS)
FC Seso Campia Turzii (CJ) 7-0 CS FC Zalău (SJ)
FCM Alexandria (TR) 2-0 CS Viitorul Domneşti (IF)
CS Concordia Chiajna 2 (IF) 1-0 SC Juventus Bucureşti (B)
CS FC Dorohoi (BT) 3-1 ACS Sporting Suceava (SV)
CS FC Zagon (CV) 1-0 CS Aerostar Bacău (BC)
CS Naţional Goleşti (VN) 0-4 Sport Club Bacau (BC)
ACS Unirea Casimcea (TL) 3-1 SC FC Otelul 2 SA Galaţi (GL)
CS Vointa Lanuri (BZ) 10-11 ACS FC Viitorul Axintele (IL)
ACS Rapid Fetesti (IL) 0-3 FC Afumati (IF)
FC CONPET Ploieşti (PH) 3-0 CS Chimia Brazi (PH)
ACS URBAN Titu (DB) 2-5 ACS Berceni (IF)
FC Baloteşti (IF) 1-0 SC FC Voluntari SA (IF)
SC FC METALOGLOBUS SA (B) 5-4 CS Stefanesti (IF)
AS Arena Alba Iulia (AB) 5-6 CS Floresti (CJ)
Faza a II-a
AS Somesul Oar (SM) 1-2 CS FC Olimpia 2010 (SM)
CS Unirea Sānnicolau Mare (TM) 1-2 CS Autocatania Caransebes (CS)
AS Vointa Lupac (CS) 5-4 SCM 2012 Resita (CS)
CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) 2-0 CS Minerul Motru (GJ)
CS Pandurii Lignitul Tārgu Jiu 2 (GJ) 3-1 ACS Jiul Rovinari (GJ)
CS Podari (DJ) 1-3 CS Vişina Nouă (OT)
AS FC Danut Coman (AG) 0-3 FC Caracal (OT)
CS Atletic Bradu (AG) 2-0 FC GIROM Albota (AG)
CS Dunarea Turris Turnu Măgurele (TR) 0-9 FCM Alexandria (TR)
CS Gloria Cornesti (DB) 0-2 ACS URBAN Titu (DB)
AFC Filipeştii de Pădure (PH) 0-3 FC CONPET Ploieşti (PH)
CS Flacăra Făget (TM) 4-3 CS FC Timişoara SA 2 (TM)
CS SEVIŞUL ŞELIMBĂR (SB) 0-2 FC Cisnădie (SB)
CF Bihorul Beiuş (BH) 0-3 FC Ariesul Turda (CJ)
CS Crisul Santandrei (BH) 0-3 CS National Sebiş (AR)
FC Unirea Dej (CJ) 3-0 SC FC U Cluj 2
FC Viorel Mateianu (MM) 0-5 CS FC Zalău (SJ)
CS Flacara Halmasd (SJ) 0-4 FC Seso Campia Turzii (CJ)
CS Soimii Pancota (AR) 5-1 CS FC Hunedoara (HD)
CS Jiul Petroşani (HD) 3-0 CS MUREŞUL Deva (HD)
AS Arena Alba Iulia (AB) 3-0 CS CFR Simeria (HD)
AS MS 08 Targu Mures (MS) 0-1 FCM Turda (CJ)
CS Gaz Metan 2 Mediaş (SB)   -   FC ASA Unirea Ungheni (MS)
CSO Plopeni (PH) 0-3 CS Chimia Brazi (PH)
CSM Fagaras (BV) 0-1 CS Unirea Tārlungeni (BV)
ACS Rapid Fetesti (IL) 4-1 CS Victoria Chirnogi (CL)
ACS Unirea Casimcea (TL) 4-3 CS Eolica Baia (CT)
ACS Avantul CONPET Cireşul (BR) 1-2 ACS FC Viitorul Axintele (IL)
CS Victoria Traian (BR) 0-10 SC FC Otelul 2 SA Galaţi (GL)
CS Naţional Goleşti (VN) 7-6 ACS Young Stars Panciu (VN)
AS Foresta Zorleni (VS) 1-3 CS Aerostar Bacău (BC)
CSM Moinesti (BC) 0-2 Sport Club Bacau (BC)
SC FC Ceahlaul SA 2 Piatra Neamţ (NT) 2-1 SCM Petrotub Roman (NT)
CS Viitorul Lechinta (BN) 0-6 ACS Sporting Suceava (SV)
CS Foresta Malini (SV) 4-1 FC Cetatea Tārgu Neamţ (NT)
CS Vointa Lanuri (BZ) 2-1 CSM Rāmnicu Sărat (BZ)
AFC Dunarea 2005 Călăraşi (CL) 5-6 CS Concordia Chiajna (IF)
VSK Municipal Miercurea Ciuc (HG) 1-3 CSM Avantul Reghin (MS)
SC FC Rapid Bucureşti 2 (B) 0-1 FC Afumati (IF)
SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA 1-6 FC Baloteşti (IF)
AFC Avantul Floresti (GR) 2-4 CS Viitorul Domneşti (IF)
CS Inter Clinceni (IF) 0-4 SC Juventus Bucureşti (B)
SC FC Voluntari SA (IF) 3-0 FC Victoria Branesti (IF)
ACS Berceni (IF) 3-0 FC Snagov (IF)
CS FC Zagon (CV) 3-2 FC Gloria Buzău (BZ)
AS Termo (B) 1-4 CS Stefanesti (IF)
CS Corbeanca (IF) 2-4 SC FC METALOGLOBUS SA (B)
CS LUCEAFĂRUL Mihai Eminescu (BT) 0-3 CS FC Dorohoi (BT)
Faza I
VSK Municipal Miercurea Ciuc (HG) 2-0 FCM Targu Mures 2 (MS)
CS SEVIŞUL ŞELIMBĂR (SB) 4-3 FC Oltchim Rāmnicu Vālcea (VL)
CS Universitatea Petrosani (HD) 0-1 CS Flacăra Făget (TM)
AS Strehaia (MH) 0-1 CS Pandurii Lignitul Tārgu Jiu 2 (GJ)
CS Petrofac Ticleni (GJ) 0-6 CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ)
CS Podari (DJ) 3-2 CS Prometeu Craiova (DJ)
AS SP. International Brebeni (OT) 0-3 CS Dunarea Turris Turnu Măgurele (TR)
CS Metalul Frasinet (TR) 2-5 FCM Alexandria (TR)
CS Posada Perisani (VL) 2-5 CS Atletic Bradu (AG)
AS Vointa Lupac (CS) 8-3 CS Gloria Reşiţa (CS)
CS Unirea Sānnicolau Mare (TM) 3-1 AS NOVA MAMA MIA Becicherecul Mic (TM)
CS Viitorul Lechinta (BN) 4-2 ACF GLORIA 1922 Bistriţa 2 (BN)
FC Viorel Mateianu (MM) 3-0 SCS FC CFR 1907 Cluj SA 2 (CJ)
CS Flacara Halmasd (SJ) 3-2 CS Sanatatea Cluj (CJ)
AS Vulturii Vultureni (CJ) 0-3 FC Unirea Dej (CJ)
AS Somesul Oar (SM) 3-0 CS Unirea Valea lui Mihai (BH)
CS Crisul Santandrei (BH) 1-0 CS Vladimirescu (AR)
AS Arena Alba Iulia (AB) 1-0 CS Gloria CTP Arad (AR)
CS Soimii Pancota (AR) 1-0 CS Millenium Giarmata (TM)
AS FC Danut Coman (AG) 3-0 CFC Ghecon Lăpuşata (VL)
CS Gloria Cornesti (DB) 3-0 CS ATLETIC FIENI (DB)
CSM Fagaras (BV) 2-1 FCM Tārgovişte SA (DB)
CSS Tecuci (GL) 2-3 ACS Avantul CONPET Cireşul (BR)
CS Naţional Goleşti (VN) 3-0 AFC Odorheiu Secuiesc (CV)
CS FC Zagon (CV) 6-3 AFC Fortuna Brazi (PH)
AS Foresta Zorleni (VS) 3-0 FC Politehnica Galaţi (GL)
CSM Moinesti (BC) 2-1 CSM Focsani 2007 (VN)
Teiul Poiana Teiului (NT) 0-3 SC FC Ceahlaul SA 2 Piatra Neamţ (NT)
AS Astra Raducaneni (IS) 2-3 FC Cetatea Tārgu Neamţ (NT)
CS LUCEAFĂRUL Mihai Eminescu (BT) 6-5 CS Kosarom Pascani (IS)
ACS Unirea Casimcea (TL) 3-0 CS Eforie (CT)
AS Steaua Sperantei Silistea (CT) 1-3 AFC Dunarea 2005 Călăraşi (CL)
AFC Avantul Floresti (GR) 6-1 CS Argeşul Mihaileşti (GR)
CS Corbeanca (IF) 3-0 CS Rapid Clejani (GR)
CS Blejoi Vispesti (PH) 0-3 SC FC Rapid Bucureşti 2 (B)
CS Vointa Lanuri (BZ) 3-0 ABC Stoicescu (BZ)
AS Termo (B) 3-0 AFC Comprest GIM (B)
Venus Independenta (CL) 1-8 SC FC Sportul Studentesc 2 (B)
CS Victoria Traian (BR) 3-0 CS Phoenix Ulmu (CL)
ACS Rapid Fetesti (IL) 3-2 CS Tunari (IF)
CS Foresta Malini (SV) 3-0 AF CS Voinţa Livezile (BN)
AS MS 08 Targu Mures (MS) 3-2 CS Zlatna (AB)
Untitled Document

FORURI
INTERN
INTERNATIONAL
LINKURI EXTERNE


Copyright ©2014 Statistici Fotbal. All rights reserved.
Toate drepturile privind logo-urile apartin detinatorilor de drept. Logo-urile oficiale prezente in site nu sunt folosite in scopuri comerciale, ci doar in cele informative. Toate responsabilitatile aferente link-urilor externe apartin detinatorilor de drept.

Mail to: administrator@statisticifotbal.ro